22
anti-jinx-ritual-top

Anti-Jinx Ritual – nowość rynku medycyny niekonwencjonalnej

Dziś zajęliśmy się sprawą coraz bardziej popularnej Świecy Odwróconego działania, która ma na celu poprawienie naszej kondycji finansowej, zwiększenia poziomu szczęścia. O całym Anti-Jinx ritual porozmawialiśmy ze specjalistą dalekowschodniej medycyny niekonwencjonalnej – Liu Xiangiem.

Świeca Odwróconego Działania Anti-Jinx Ritual – wywiad ze specjalistą od medycyny niekonwencjonalnej

Witamy, Panie Liu, na początek chcielibyśmy żeby po krótce opowiedział Pan naszym czytelnikiem czym się pan zajmuje?

– Obecnie mieszkam w Nankin i zajmuję się medycyną niekonwencjonalną i problemami lokalnej społeczności. Wiele osób przychodzi do mnie po poradę w kwestii poprawy swojego losu. Ludzie przychodzą z najróżniejszymi problemami. Brakiem szczęścia, niedoborem pieniędzy, w poszukiwaniu przyczyn braku drugiej połówki – to pochłania cały mój czas. Jednak przez ponad 30 lat studiowałem starożytne księgi buddyjskie w jednym z zespołów świątynnych na wyspie Pǔtúo Shān – jednej z czterech świętych gór w naszym kraju.

Czy słyszał Pan o Anty-Jinx Ritual?

– Oczywiście. Ludziom wydaje się że całe życie mnichów składa się na modły. Nie jest to prawda. W jednym z klasztorów na wybrzeżu naszej wyspy pewien młody mnich odkrył mieszankę ziół, która ma zbawienne skutki dla wielu pechowców. Przeprowadzono wiele prób na mieszkańcach okolicznych wiosek i efekty były widoczne niemal od razu. Każdy użytkownik poprawił swoją kondycję finansową. Wielu doznało nowych miłości i napływu szczęścia w swoim życiu. Sam nie mogłem w to uwierzyć. Nie wypada się chwalić, ale i na moje konto przybyła również spora suma pieniędzy. Byłem w szoku.

Czy świeca odwróconego działania Anti-Jinx Ritual działa?

A jak pańscy klienci w Nankin opisują efekty? Czy spopularyzował Pan tą kurację w swojej społeczności?

– Tak, stwierdziłem, że jestem zbyt przywiązany do swoich sąsiadów i klientów, by nie mówić im o Anti-Jinx Ritual, chociaż wiem, że wiele osób chciałoby zatrzymać taki sekret bogactwa dla siebie. Nic dziwnego, wszystkie osoby, którym pokazałem ten rytuał przychodziły do mnie z podziękowaniami za polepszenie swojej kondycji finansowej, odnalezienie prawdziwej miłości, czy polepszenie swojego poziomu szczęścia.  Uczyniłem swoją okolicę oazą szczęścia i dobrobytu. Nikt nie narzekał na pieniądze, czy brak szczęścia.

W czym tkwi sukces Anti-Jinx ritual?

– Anti-Jinx ritual jak wcześniej wspominałem, został stworzony przez buddyjskiego mnicha. Jego tajemnicza receptura zawiera miedzy innymi mandragorę, rzepik, czy szałwię. Magiczny płomień świecy wypełnia całe pomieszczenie a w dalszej kolejności nasze płuca niesamowitym zapachem mającym odblokować nasze pokłady szczęścia i przyciągania pieniędzy. Działa na nasza receptory i ,,programuje’’ nasze ciało do przyciągania bogactwa. Wiele osób zachwalało jego zbawienne działanie, dzięki któremu pozbyli się długów, otrzymali ogromny spadek lub po prostu bardzo szybki zastrzyk gotówki.

Dlaczego nikt wcześniej nie wpadł na pomysł połączenia tych składników?

– Tego nie wie nikt. Mnisi zajmujący się ziołami od wieków szukali tej receptury. Młody mnich miał to szczęście, że połączył odpowiednią dawkę tych dwóch składników – szczęście, które teraz emanuje, gdy tylko zapali się tą świecę i odprawi rytuał.

Co to jest Anti-Jinx Ritual?

Czym jest świeca odwróconego działania? Może pan to zdradzić?

anti jinx ritual– Świeca odwróconego działania to potęga zamknięta w jednym przedmiocie. Jest wykonana z magicznych ziół starannie selekcjonowanych i dobieranych przez mnichów. Proces produkcji świecy jest długotrwały – trwa aż 6 tygodni. Ten czas pozwala świecy nabrać mocy magicznej, co czyni z niej podstawę wykonania rytuału przyciągającego pieniądze i fortunę.

Pradawna receptura świecy pozwala jej działać na różnych poziomach – wszędzie tam, gdzie jej działanie jest potrzebne. Świeca celowo jest wykonana w dwóch odcieniach. Użytkownik otrzymuje świecę, która składa się z dwóch barw – jasnej i ciemnej. Kolor świecy odwróconego działania nie jest przypadkowy. Jasny kolor odpowiada za wszystko, to co pomyślne. Ciemniejsza barwa symbolizuje wszystko to, co złe i niekorzystne – a więc to, czego chcemy się pozbyć odprawiając rytuał. Ciemniejszy odcień rozjaśnia naszą aurę i wszystko, to co blokuje nasze kanały bogacenia się. Podstawą budowy knota świecy są takie magiczne zioła jak mandragora, berberys, rzepik i szałwia. Dzięki temu świeca odwróconego działania jest tak skuteczną tarczą ochronną.

Ważny jest już sam knot świecy odwróconego działania. Jest on nasączony mieszanką ziół o potężnych właściwościach magicznych. Zapalenie knota świecy rozpoczyna rytuał przyciągania pieniędzy i szczęścia. Knot wykonany z ziół jest gwarancją skuteczności praktyki rytualnej. Nikt jednak jeszcze nie odkrył dlaczego świeca odwróconego działania rzeczywiście przyciąga bogactwo i szczęście.

Świeca odwróconego działania -skuteczność działania

Dziękujemy serdecznie za udzielenie nam odpowiedzi na parę nurtujących pytań i rozwianie wszelakich wątpliwości.

– Również dziękuję, mam nadzieję że wiele osób skorzysta z dobrodziejstw Anti-Jinx ritual  i dzięki temu ich świat i otoczenie stanie się szczęśliwsze, a ich portfele obszerniejsze dzięki Świecy Odwróconego działania.

Dzisiaj również gościmy naszego zaprzyjaźnionego wróżbitę – Zefira. Również opowie nam o działaniu Świecy Odwróconego działania i przybliży nam efekty jej użytkowania. Czy naprawdę się sprawdza.

Dzień dobry, chcielibyśmy pana zapytać, czy testował pan już Święcę Odwróconego Działania?

– Oczywiście, Anti-Jinx ritual stosuję już od dawna. Podczas mojej ostatniej podróży do Chin odwiedziłem swojego przyjaciela w wiosce nieopodal miasta Hangzhou, gdzie jest szamanem. Stosuje połączenie ziół zawartych w świecy od bardzo dawna. Jego okolica nigdy nie cierpiała na nieurodzaj czy biedę. Zainteresowałem się i po powrocie do Polski postanowiłem przetestować świecę. Po pierwszym odprawieniu rytuału zalogowałem się na swoje konto bankowe i wprost nie mogłem uwierzyć. Pojawiła się tam dodatkowa suma. Niespodziewany przelew, o którym już dawno zapomniałem zasilił moje konto. W treści dowiedziałem się, że to w podziękowaniu za moje wróżby, które się sprawdziły. Nigdy nie otrzymałem takiej kwoty jednorazowo od jednej osoby. Byłem oszołomiony i szczęśliwy.

Jak z Pana punktu widzenia działa Anti-Jinx ritual?

– Odczuwam silne wibracje i wydaje mi się, że mamy tutaj podręcznikowy przykład białej magii. I to bardzo silnej. Biała magia to taka, która jest nieszkodliwa, a ma jedynie pomagać użytkownikowi danego przedmiotu – w tym przypadku świecy. Nie tylko środki zawarte w świecy, na które składają się rzadkie zioła mają znaczenie. Równie ważny jest rytuał, który trzeba odprawić w trakcie zapalania świecy. Odgania on od nas złe moce i przyciąga wyłączenie pozytywne, na które składają się miłość, szczęście, zadowolenie czy bogactwo. Myślę, że bardzo wiele ludzi oddałoby bardzo wiele, żeby mieć dostęp do tak silnej magii, która jest zawarta w tym rytuale.

Jakie będą opinie o Anti-Jinx Ritual?

A jak Pana zdaniem sprawdza się świeca przy długotrwałym użytkowaniu?

– Biała magia działa na nas pasywnie, to znaczy, że gotówka będzie przybywać do nas równomiernie i  nieprzerwanie. Będziemy musieli jedynie odprawiać codziennie rytuał i poświęcić na niego kilka minut. W moim przypadku po dwóch tygodniach dostałem bardzo lukratywną ofertę współpracy. Nie mogłem w to uwierzyć, że moje zarobki się podwoją, mimo że nie zrobiłem w zasadzie nic w tym kierunku poza codziennym odprawianiem rytuału. Świeca miała wpływ również wpływ na moje życie uczuciowe. Miesiąc temu, czyli dokładnie 5 tygodni po użytkowaniu Świecy Odwróconego Działania poznałem kogoś naprawdę wartościowego. Jestem wróżbitą, więc wydawać by się mogło, że znalezienie miłości, lub wpłynięcie na kogoś magią to bułka z masłem. Nic bardziej mylnego. Magia, która ma służyć sprawom uczuciowym jest bardzo skomplikowana i praktycznie niewykonalna dla kogoś z wieloletnią praktyką. A z rytuałem Anti-Jinx wszystko stało się proste. Moja nowa wybranka jest we mnie szalenie zakochana, nie przeszkadza jej mój zawód. Sama również zaczęła używać tej świecy i wychwala jej efekty.

Dziękujemy serdecznie Zefirowi za rozmowę i podzieleniem się swoją fachową opinią.

– Również dziękuje, mam nadzieje że wiele osób skorzysta i za moją namową odmieni swoje życie tak jak ja to zrobiłem. Jeśli, ktoś ma jakieś wątpliwości lub pytania zapraszam do zadawania ich w komentarzach lub w specjalnie utworzonym dziale ,,Zadaj pytanie specjaliście’’. Z przyjemnością udzielę odpowiedzi na wszelakie pytania.

>> Szczęścia nigdy za mało! Kliknij i zobacz,  co o Anti-Jinx Ritual mają do powiedzenia użytkownicy!!

22 komentarze do Anti-Jinx Ritual – nowość rynku medycyny niekonwencjonalnej

 • Zaspany  powiedział:

  Zeby takie rzeczy zadzialaly trzeba w nie wierzyc i miec otwarta glowe, wtedy nie ma opcji zeby nie zadzialalo

 • DrZywago  powiedział:

  cebularze nie wierzą kiedy takie coś naprawde działa…

 • idealbonie  powiedział:

  Kto by pomyślał, że takie coś może działać… a jednak

 • idealbonie  powiedział:

  W internecie jest mnóstwo artykułów o tego rodzaju magi, i co więce okazuje sie iz jest ona SKUTECZNA. Warto szerzyc te nowine wsrod nieswiadomych zwyklych ludzi, ktorzy jeszcze sie z tym nie zetkneli. Link do jednego z najlepszych artykułów – https://bit.ly/2P3oWJq

 • rosetta  powiedział:

  Nabyłam świecę odwróconego działania i wykonałam rytuał. Trzeba pamiętać żeby wszystko odpowiednio przygotować, wykonać zgodnie z zaleceniami. Sama świeca wydziela bardzo ładny zapach ale to akurat nie jest najważniejsze – liczy się to, że poprawnie przeprowadzony rytuał przyciąga same dobre rzeczy. Byłam świadkiem jak odmienia los na lepsze, dlatego warto by każdy kto się w życiu pogubił lub czegoś mu brakuje zdecydował się na zakup takiej świecy która odwróci działanie złych mocy. Pomoże mu to, nie ma co się nawet zastanawiać.

 • łobaczka  powiedział:

  polecam, działa 🙂

 • droot  powiedział:

  Polecam nie lekceważyć medycyny wschodniej, która od dawna wie to, czego medycyna europejska nie akceptuje od dawna, mianowicie nierozłączność tego co fizyczne z tym co psychiczne!

  • slonina  powiedział:

   Dobrze powiedziane, trzeba mieć do tego podejście holistyczne 🙂

 • Marta  powiedział:

  Wykonałam wszystko 2 tygodnie temu i muszę powiedzieć że powoli wszystko idzie ku lepszemu

 • płomiennyamarant  powiedział:

  rytuał odwróconego działania polecam wszystkim którzy chcą odwrócić swój los i odmienić na lepsze.

 • PorryHatter  powiedział:

  i to jest prawdziwa magia

 • nina  powiedział:

  A czy ktoś moglby mi powiedziec czy cala swiece mam spalic na raz czy to nie ma znaczenia?? pomuzcie prosze

 • apoka  powiedział:

  juz jestem po kupnie swiecy i zrobilam rytual, teraz czekam na efekty, oby byly jak najlepsze :))

 • Senthra  powiedział:

  zasady odnośnie magicznych świec mówią, że najlepiej spalić od początku do końca, CHYBA ŻE rytuał jest bardzo długi – wtedy można rozłożyć palenie, jednak za każdym razem trzeba dobierać INNE INTENCJE. To jest klucz. Dlatego w przypadku tej świecy jęsli nie spalimy jej całej za raz to palimy jedną część jasną żeby przyciągnąć dobre, potem np. drugiego dnia drugą ciemniejszą żeby odgnonić to złe. Można dzielić rytuał, ale muszą być za każdym razem inne intencje i oczywiście wszystko przygotowane poprawnie od nowa.

  • Lover22  powiedział:

   Dokładnie tak jak piszesz

  • Lover22  powiedział:

   dokladnie tak jak wyzej, musza po prostu byc wyraznie rozgraniczone intencje jesli dzielisz rytual

  • Senthra  powiedział:

   Czyli mogę sobie spalić albo za raz, albo podzielić – jasna część przyciąganie szczęście, ciemna – spalanie pecha?

 • Kaska  powiedział:

  po kupnie tej swiecy moja sytuacja odmienila sie!! teraz wszystko mi sie uklada finansowo i sercowo rownierz dlatego niezdecydowanym zdecydowaniem mowie ze nie ma co sie zastanawiac ;)))))))))

 • Grzybowski  powiedział:

  i naprawde bendzie tak ze odejdzie ode mnie pech i bendą pieniądze spływać z nieba???

 • Mieszko  powiedział:

  Pech odejdzie, ale pieniądze spływające z nieba to trochę przerysowany zwrot 😉 to działa w nieco bardziej subtelny sposób, choć bez wątpienia odczuwalny, np. dostaniesz podwyżkę w pracy, coś wygrasz itp. Albo jeszcze inaczej, sposobów jest wiele i nie ma jednej drogi 🙂

 • Agnieszka26  powiedział:

  Jestem bardzo zadwolona z efektów tej świecy 🙂

 • garr  powiedział:

  hm, wcale nie taka duza cena, chyba zamowie

Zostaw odpowiedź

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>