14
artresin-plus

Artresin Plus leczy ból? Jak działa?

Ból odbiera radość życia, a w ekstremalnych przypadkach nawet wolę do życia. Do póki ktoś nie doświadczył przewlekłego bólu, nawet nie zdaje sobie sprawy jak negatywny wpływ ma on na samopoczucie człowieka. Nagle podstawowe czynności wydają się być zbyt trudne, wszelka motywacja do działania znika. Dlatego plaga dolegliwości bólowych to poważny problem społeczny, który znacznie obniża satysfakcję z życia. W tym tekście przyjrzymy się tej kwestii i nieinwazyjnym metodom łagodzenia bólu, których przykładem jest Artresin Plus.

Dlaczego ból to problem społeczny?

Mimo że świat coraz szybciej się rozwija, poziom stresu w społeczeństwie wciąż rośnie. Według badań jesteśmy bardziej zestresowani niż kiedykolwiek, a po czasie życia w ciągłym napięciu wiele osób zaczyna doświadczać dolegliwości bólowych. Doustne środki przeciwbólowe mogą przynieść tymczasowe ukojenie, niestety dłuższe ich stosowanie powoduje niebezpieczne efekty uboczne.depressed-woman

Przewlekły stres spowodowany przez wyścig szczurów, toksyczną atmosferę w pracy, gdzie spędza się średnio osiem godzin dziennie, czy codzienną presję obowiązków, po jakimś czasie odbija się na naszym zdrowiu. Praca jest jednym z centralnych elementów ludzkiego życia, więc jeśli jest ona źródłem wielu frustracji to poważne obciążenie dla organizmu.

Opisany wyżej stan rzeczy skutkuje podwyższonym poziomem hormonów stresu – adrenaliny i kortyzolu. Jeśli hormony te często wyzwalają się w organizmie, nasz stan zdrowia ulega pogorszeniu. Adrenalina podwyższa tętno, ciśnienie i zwiększa pokłady energii. Kortyzol, główny hormon stresu, zwiększa poziom cukru we krwi i hamuje funkcje organizmu, które nie są niezbędne do przetrwania. Hormony te są kluczowe dla przetrwania w trudnych sytuacjach, ale częste się ich pojawianie jest szkodliwe. Przez to zaczynamy odczuwać przewlekły dyskomfort i ból: migreny, nerwobóle, ból mięśni, stawów i kości.

Artresin Plus zwalcza ból? Czy ochroni przed chorobami cywilizacyjnymi?

Chroniczny dyskomfort, jaki ludzie odczuwają w dzisiejszych czasach może być przyczyną różnych chorób takich jak nowotwory, problemy naczyniowo-sercowe, nadwaga, depresja, skłonności samobójcze. Nadmiar hormonów stresu wyniszcza organizm i powoduje problemy z gospodarką hormonalną, a przez to rozmaite dolegliwości.

Artresin Plus lecznicze wkładki do butów, które wytwarzają pole magnetyczne, działają jak akupresura, czyli wywierają nacisk na odpowiednie receptory znajdujące się na stopie. Dzięki temu mają one łagodzić różne rodzaje bólu oraz następujące dolegliwości:man-with-back-pain

 • Ból
  • Stawów
  • Mięśni
  • Kości
 • Wolny metabolizm
 • Problemy trawienne
 • Toksyny w organizmie
 • Stan zapalny
 • Brak energii, chęci do życia
 • Opuchlizna, obrzęk

Artresin Plus – efekty działania

Nie jesteśmy w stanie ustrzec się przed zagrożeniami dzisiejszych czasów. Nikt przecież nie wyobraża sobie, by mógł rzucić swoją pracę, obowiązki i żyć z dala od cywilizacji. Dlatego na walkę z bólem, dyskomfortem i innymi dolegliwościami, o których już wspominaliśmy warto zastosować biomagnetyczne wkładki do butów Artresin Plus. Ich konstrukcja zapewnia wytworzenie się pola magnetycznego, które oddziałuje na punkty spustowe znajdujące się w stopach. Tym sposobem, który porównać można do akupresury, wkładki do butów blokują impulsy bólu przed dotarciem do mózgu.

Innowacja Artresin Plus tkwi w nietoksycznym działaniu tego produktu. Nosząc wkładki nie musimy przejmować się skutkami ubocznymi, potencjalnym zatruwaniem organizmu i obciążaniem narządów wewnętrznych. Wkładki wystarczy codziennie nosić w butach, a po około 30 dniach mamy zauważyć znaczącą poprawę samopoczucia i ustąpienie bólu.

Czy warto kupić Artresin Plus? Opinia redakcji

Tempo dzisiejszego życia, dostarcza ludziom wielu dolegliwości, które skutkują chronicznym uczuciem bólu. By poprawić komfort życia i sprawić sobie ulgę, warto sięgnąć po produkt, który załagodzi ból i poprawi nasze samopoczucie, a jednocześnie nie będzie miał negatywnych skutków dla zdrowia. Ponadto nawet, jeżeli sami nie odczuwamy bólu, na pewno mamy kogoś wśród naszych bliskich, kogo męczy przewlekły ból, taki jak migreny, bóle kostne i tym podobne problemy.

 

astroblockerArtresin Plus leczy ból i inne dolegliwości za pomocą pola magnetycznego

Sprawdź, jak działa

14 komentarze do Artresin Plus leczy ból? Jak działa?

 • Marta  powiedział:

  Wow takie wynalazki są u nas dostępne?

 • Henia  powiedział:

  życie bez przewlekłego stresu to jest chyba nie do osiągniecia ;<

 • bum  powiedział:

  Działa?

 • Klaudia  powiedział:

  Wygląda dobrze,
  Pasuje dobrze
  Ja odczułam natychmiastową ulgę od bólu po uszkodzeniu nerwów, gdy mocno skaleczyłam się szkłem

 • Dżordż  powiedział:

  @Klaudia to pomaga na skaleczenia??

 • Klaudia  powiedział:

  @Dżordż chodzi mi o to, że w wyniku skaleczenia miałam uszkodzone nerwy i przez to bóle. Oddziaływanie wkładek to załagodziło

 • Marek  powiedział:

  Noszę stalowe chodaki w pracy i bolą mnie stopy
  Te wkładki są bardzo pomocne. Teraz czuję się świetnie

 • Monika  powiedział:

  Cierpię na zapalenie powięzi podeszwy i próbuję wszystkiego, co możliwe, aby pomóc moim stopom. Te wkładki są całkiem wygodne gdy noszę je w moich codziennych butach. Zaczęłam je nosić tylko przez godzinę lub dwie i stopniowo wydłużałam czas noszenia. Jak na razie jest dobrze. Wkładki stymulują stopy i zwiększają świadomość tego, jak chodzę. Nie czuję, że moje stopy męczą się tak szybko jak wcześniej

 • tesla  powiedział:

  Byłam bardzo sceptyczna, ale kiedy włożyłam je do butów i szłam z nimi, wiedziałam, że dokonałam właściwego zakupu. Mam bolesność pleców i dzięki tym wkładkom czuję ulgę. Dziękuję za tak świetny produkt.

 • Jagoda  powiedział:

  Tak, artresin plus jest skuteczny. Ostatnio używam tych wkładek codziennie. Jestem matką sześciorga dzieci. Bolą mnie plecy. Dodatkowo razem z mężem prowadzimy osiedlowy warzywniak, trzeba nosic dużo skrzyń itp. Bardzo potrzebuje być sprawna fizycznie.

 • alek  powiedział:

  gdzie zamówić to?

 • tesla  powiedział:

  @alek na tej stronie — https://bit.ly/2PqTdj4

 • andżelisia  powiedział:

  zamówiłam i chyba nawet coś tam masuje, znieczula. nie wiem
  ale dobrze sie chodzi w tym komfort wzrós

 • pablo7  powiedział:

  zamowilem zobaczymy jaki bedzie efekt tych wkladek

Zostaw odpowiedź

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>