24
astroblocker bloker promieniowania opinie cena efekty

AstroBlocker ochroni przed promieniowaniem elektromagnetycznym? Jak to działa?

Jak się chronić się przed promieniowaniem elektromagnetycznym? Czy AstroBlocker nam pomoże?

telefon fale lektromagnetyczne mózgOrganizm ludzki w sposób charakterystyczny reaguje na różne czynniki zewnętrzne. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy oddziałują one na nas bez przerwy. Każdy z nas narażony jest nieustannie na negatywny wpływ zanieczyszczeń powietrza, jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że są zagrożeniem dla naszego układu oddechowego. Coraz częściej czytamy o szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego, dlatego postanowiliśmy poruszyć te kwestie.

Na wstępie zastanowimy się nad tym, czym właściwie jest owo zjawisko, jakie są jego przyczyny i objawy, aby następnie pochylić się nad zagadnieniem leczenia. Ponadto przyjrzymy się dokładnie alternatywom zapobiegania i cofania symptomów wywołanych przez fale elektromagnetyczne za pomocą innowacyjnych przyrządów. Jednym z nich jest AstroBlocker. Sprawdźmy, czy produkt ten jest w stanie nas uchronić przed szkodliwym promieniowaniem.

Dlaczego promieniowanie elektromagnetyczne szkodzi?

pylon energetykaWiększość społeczeństwa słyszała o negatywnym oddziaływaniu na nasze zdrowie promieniowania lub fal elektromagnetycznych. Istnieje wiele źródeł emisji szkodliwego dla naszego zdrowia promieniowania elektromagnetycznego. Praktycznie wszystkie urządzenia przemysłowe oraz te, z których korzystamy na co dzień, są przyczyną negatywnego oddziaływania tego zjawiska na nasz organizm. Możemy tu wymienić takie sprzęty AGD i RTV jak: kuchenki mikrofalowe, alarmy mikrofalowe, lodówki, radia, telewizory, telefony komórkowe, komputery, satelity, suszarki, czy golarki. Wszystkie urządzenia, które potrzebują stałego zasilania prądem, emitują szkodliwe promieniowanie.

Emisja bez wątpienia wpływa negatywnie na nasze zdrowie. Siła jego szkodliwego działania jest uzależniona od odległości i pola elektromagnetycznego. Na podstawie badań Agencji Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych,  mikser kuchenny w odległości około 15 cm jest w stanie emitować od 30 do 100 miligausów. Według niektórych źródeł wystarczą 2 miligausy by nasz organizm pochłonął szkodliwe promieniowanie. Nic w tym dziwnego, że ludzie mieszkający wokół linii przemysłowych, wież telefonii komórkowych lub generatorów elektrycznych chorują częściej.

Pamiętajmy, że każde urządzenie zasilane prądem sieciowym, wykorzystujące do wytwarzania lub przesyłania prądu elektrycznego, emituje promieniowanie elektromagnetyczne. Powinniśmy unikać miejsc o wysokim natężeniu tego zjawiska, głównie stacji transformatorowych i linii wysokiego napięcia.

>> Zobacz także: Otyłość to choroba. Jak z nią walczyć?

AstroBlocker ochroni przed promieniowaniem i zbierze pozytywne opinie?

Silne promieniowanie elektromagnetyczne według niektórych badaczy może przyczynić się do pojawienia się nowotworów, a nawet zwiększenia liczby samobójstw. Pomimo to, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że nawet skrajne mała częstotliwość może sprzyjać pojawieniu  się wielu dolegliwości.

Pole elektromagnetyczne wpływa na błony komórkowe, wskutek czego oddziałuje na hormony, przyswajalność mikroelementów i sam wzrost tkanek. Oficjalne badania jednogłośnie stwierdzają, że promieniowanie elektromagnetyczne przyczynia się do powstawania dolegliwości, które AstroBlocker ma zwalczyć. Są wśród nich:

 • ból głowy fale elektromagnStanów alergicznych,
 • Chorób autoimmunologicznych,
 • Wszelkich wad wrodzonych oraz nieprawidłowości genetycznych,
 • Nowotworów,
 • Zmiennych nastrojów,
 • Zmęczenia wzroku,
 • Częstych infekcji, przeziębień,
 • Bólu i zawrotów głowy,
 • Problemów z pamięcią i koncentracją,
 • Braku energii, problemów z prawidłowym zasypianiem.
 • Zwiększenia stresu,
 • Problemów z płodnością.

Najwięcej o skutkach promieniowania wiemy z badań, które zostały przeprowadzone na ochotnikach, którzy byli narażeni na szkodliwe oddziaływanie pola elektromagnetycznego przez minimum pięć lat.

Czy produkt taki, jak AstroBlocker, ma szansę naprawdę pomóc na powyższe problemy i zebrać dobre opinie od użytkowników?

AstroBlocker – efekty działania

Oprócz zdrowego odżywiania się i uprawiania sportu, warto zneutralizować szkodliwe promieniowanie. Najlepiej byłoby zrezygnować z użytkowania urządzeń elektrycznych lub ograniczać korzystanie z nich. Jeśli jest to niemożliwe, zaleca się włączać wszystkie sprzęty AGD i RTV zaraz po użyciu, gdyż nawet wtedy, gdy są one wyłączone – działają w trybie uśpionym. Telefon komórkowy, powinien znajdować się od nas, co najmniej 2 metry dalej. Najlepiej wyłączać to urządzenie na noc i pozostawić, jak najdalej od nas, o ile to możliwe. Zaleca się, aby przyszli ojcowie nie umieszczali telefonów komórkowych w kieszeni, a w torbie, byle jak najdalej narządów rozrodczych.

Niestety nie każdy jest w stanie zminimalizować ryzyko zachorowania, gdyż nasze współczesne życie jest uzależnione od niektórych wynalazków. Warto więc zainteresować się profesjonalnym neutralizatorem, który będzie blokował nasz organizm przed negatywnym wpływem promieniowania elektromagnetycznego.

 

AstroBlocker to nowy produkt na rynku, którego zadaniem jest ochrona naszego organizmu przed negatywnym wpływem promieniowania. Skutecznie pochłania i blokuje fale elektromagnetyczne przed niekorzystnym działaniem na narządy wewnętrzne. Urządzenie to zostało tak skonstruowane by:

– usuwało wszystkie możliwe źródła emisji,

– chroniło nasze narządy wewnętrzne, pochłaniając z naszego organizmu promieniowanie,

– wpływało na oczyszczenie i regeneracje tkanek.

AstroBlocker jest innowacyjne, ponieważ nie wymaga stałego zasilania, ładowania lub baterii. Jest niewielkich rozmiarów i do tego lekkie, dlatego możemy go zabierać wszędzie tam, gdzie chcemy. Bez problemu zmieści się on w naszym portfelu, torbie lub kieszeni.

Większość osób, która korzystała z tego urządzenia, zauważyła efekty działania już w pierwszym tygodniu użytkowania. Użytkownicy AstroBlocker zaobserwowali u siebie: zlikwidowanie przemęczenia, bólu głowy oraz mięśni i stawów. Ponadto poprawiła się u nich koncentracja i pamięć, a samopoczucie uległo pozytywnej zmianie. Odporność wzrosła, a zmiany alergiczne lub stres wywołany przez promieniowanie zniknęły bezpowrotnie. Ze względu na przychylne opinie, zachęcamy do zapoznania się z neutralizatorem fal elektromagnetycznych AstroBlocker.

>> Zobacz także: Co o promieniowaniu elektromagnetycznym mówią specjaliści?

Czy warto kupić AstroBlocker? Opinia redakcji

Promieniowanie to smog elektromagnetyczny naszych czasów. Na szczęście coraz więcej osób interesuje się tą tematyką i chce ochronić siebie oraz swoich bliskich przed szkodliwością fal elektromagnetycznych. Negatywny wpływ tego zjawiska przyczynia się do niewydolności organizmu, w wyniku czego substancje aktywne mają problem z przenikaniem do wnętrza komórek, a toksyny nie są w pełni usuwane. Rośnie w ten sposób liczba drobnoustrojów i dolegliwości zwyrodnieniowych. Tym bardziej powinniśmy szybko zareagować i zastanowić się nad idealną dla naszego zdrowia alternatywą leczenia. AstroBlocker jest przykładem tego, że nie musimy zaprzestać korzystania z urządzeń codziennego użytku. Wystarczy, że w pobliżu nas umieścimy ten przyrząd, by móc całkowicie uchronić się przed negatywnym wpływem promieniowania elektromagnetycznego.

W razie wątpliwości nasi specjaliści chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące was pytania. Dodatkowo zachęcamy do przeczytania innych naszych artykułów.

astroblockerAstroBlocker pochłania szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne, chroniąc nasze zdrowie.

Sprawdź, jak działa

24 komentarze do AstroBlocker ochroni przed promieniowaniem elektromagnetycznym? Jak to działa?

 • margoleth  powiedział:

  O, widziałam już coś podobnego 😀

  • Rzenama  powiedział:

   to raczej nie w Polsce 😛

   • margoleth  powiedział:

    No nie 🙂

    • Yan74  powiedział:

     Ja też znam je i dlatego kiedy tylko pojawiło się w Polsce to sobie zamówiłem i używam. Dzięki temu chronię swoje zdrowie przed promieniowaniem z telefonów komórkowych itp. urządzeń.

 • Dexter  powiedział:

  w końcu coś przydatnego

 • cyntia  powiedział:

  zastanawiam sie nad zakupem ale zastanawiam sie czy cos takiego wogole dziala

  • milenials1306  powiedział:

   Poszukaj sobie informacji w sieci, są informacje na temat skuteczności tego urządzenia

 • BOWLING  powiedział:

  To straszne ile dzisiaj różnego promieniowania, żyje się wygodnie wprawdzie ale za jaką cenę :/

 • Vostock  powiedział:

  Dzieki za informację o tym urządzeniu 🙂 przyda się

 • toshbar  powiedział:

  Czy to jest dostępne w sklepach z agd i elektroniką? Jakieś media markt itp.

  • grzegorz  powiedział:

   nie jest, to nie jest taki powszechny produkt

  • PT  powiedział:

   To zupełna nowość i to raczej ekskluzywna więc w masówkach tego na pewno nie dostaniesz.

  • Vermin25  powiedział:

   Nie sądzę

 • vito_corleone  powiedział:

  Nic dziwnego że w dzisiejszych czasach jest taka zachorowalność na raka i choroby cywilizacyjne. Żyjemy w strasznym otoczeniu i trzeba się chronić

 • Daniel z.  powiedział:

  To jest bardzo dobre!!

 • Admirau  powiedział:

  Od kiedy stosuje astroblocker, moje bóle głowy się skończyły, czyli coś jest na rzeczy

 • sysun19  powiedział:

  Ja to kupiłem 😉

  • miuosh334  powiedział:

   I co, działa? 😛

   • sysun19  powiedział:

    Działa. Wcześniej miałem objawy wystawienia na pole elektromagnetyczne, od kiedy noszę astroblocker to zaczeły być coraz mniejsze aż zniknęły w ogóle.

 • Marecki  powiedział:

  Bardzo dobry wynalazek, jestem bardzo zadowolony z ochrony jaka zapewnia.

 • marceli  powiedział:

  Bardzo przydatny drobiazg 🙂

 • memorimemento  powiedział:

  Te urzędzanie jak najbardziej polecam!

 • Edytka  powiedział:

  Proszę o informację skąd zamawialiście?

Zostaw odpowiedź

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>