O nas

Witajcie na portalu internetowym Wikidoktor.pl – Wypowiedzi specjalistów ds. medycyny – Opinie, Porady, Wywiady.

Nasza redakcja to zespół profesjonalistów, którzy specjalizują się w zakresie zdrowia. W naszych artykułach znajdziesz nie tylko liczne recenzje reklamowanych produktów, ale także dokładne opisy chorób oraz wskazówki, jak im zapobiegać i leczyć.

Lekarstwa i suplementy diety nie mają przed nami żadnych tajemnic.

Dlaczego warto zaufać wikidoktor.pl?

  • NEUTRALNOŚĆ – w żaden sposób nie promujemy produktów konkretnych producentów.
  • PRECYZJA – od deski do deski sprawdzamy dany produkt, opisując jego skład, działanie, dawkowanie oraz przeciwwskazania.
  • DBAŁOŚĆ O NASZYCH CZYTELNIKÓW – wierzymy, że zdrowie jest najważniejsze. Liczymy się z każdą opinią, komentarzem oraz – w miarę możliwości – odpowiadamy na wszystkie prywatne wiadomości.

Doradzamy, pomagamy, wspieramy i inspirujemy – pragniemy bowiem, by nasz portal stał się źródłem praktycznych i istotnych porad dla wszystkich osób pragnących zadbać o swoje zdrowie.

Masz pytanie? Napisz do nas, korzystając z formularza albo zadaj pytanie specjaliście.

Wikidoktor.pl – autorzy

tomasz kulikTomasz Kulik

Witam serdecznie naszych Czytelników. Nazywam się Tomasz Kulik. Interesuje mnie wszystko, co jest związane z medycyną – to moja pasja i praca. Prywatnie jestem duszą towarzystwa, uwielbiam przebywać wśród ludzi. Często angażuję się we wszelkiego rodzaju wolontariaty i inicjatywy społeczne. Lubię przebywać wśród ludzi i równie mocno lubię im pomagać.

 


malgorzata mostowiakMałgorzata Mostowiak

Cześć wszystkim! Nazywam się Małgorzata i pracuję w gabinecie odnowy biologicznej. Uwielbiam swoją pracę i nie wyobrażam sobie innej. Zadowolenie i uśmiech na twarzach moich pacjentów to moje antidotum na szarość życia. Już jako mała dziewczynka lubiłam bawić się i udawać, że pomagam innym. Teraz już nie udaję. 🙂